Vlog & Blog

Dünya Mobilya Haftası 21 Ocak’ta başlıyor


Dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB, 2020’nin de en geniş ticaret pazarı olarak, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilecek. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda ev mobilyalarından iç mekan tasarımlarına, çocuk odalarından konforlu ofis mobilyalarına kadar, mobilyanın en seçkin binlerce yeni ürünü sergilenecek.
Mobilya alıcıları, klasik ve modern mobilyada Ar-Ge ve tasarımın ön plana çıktığı CNR İMOB Fuarı’nda birbirinden şık ve yenilikçi ürünleri aynı çatı altında inceleme fırsatı yakalayarak ürünler arasında karşılaştırma yapıp, uzun soluklu ve karlı ticaret anlaşmaları gerçekleştirebilecek.
150 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markayı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan fuarı, zincir mağaza yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar, mobilya mağaza sorumlularının da aralarında bulunduğu yaklaşık 160 bin uluslararası alıcı ziyaret edecek.
Siz de, CNR İMOB’un eşsiz ticari gücünden faydalanmak, yeni sezon mobilya tasarımlarını yakından inceleme fırsatı bulmak için 21 Ocak’ta, CR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde olun.
ONLİNE DAVETİYE
https://bilet.cnrexpo.com/form.aspx?web_id=365&TicketType=Invitation&PromotionCode=DD4BAP4VYZ&IsAdvertisement=1&gclid=CjwKCAiAmNbwBRBOEiwAqcwwpTmolqbuNGCHbA-50tC5dlN003DbIZb4xnIV_J5z7HrhbPckJZNv4hoCtloQAvD_BwE