Vlog & Blog

Kaybedince Anlarsınız

Şimdiler de insanlar sadece deniz kum güneş için uçmuyorlar vade vize almıyorlar. Diyorlar ki biz tedavi olacağız sağlığımızı kaybettik onu bulup geleceğiz. Tuhaf varlıklarız sadece kaybetiğimiz zaman fark ediyoruzönemini. YADA var olan seylerden sıkılıp olmayan seyleri istiyoruz sürekli, bizde olmayıp başkasında olanları bizde de olmasını istiyoruz.
Kendi ülkelerimizde olmayan hizmeti yani DENİZ mesela kara ülkesi olduğumuz için bulamıyoruz ve başka yere gidiyoruz. Vize alıp uçağa biniyoruz İşte Artık İmpilant Da Öyle bizim ülke var da pahalı diye seyahet ediyoruz bavulları toplayıp toplayıp gidiyoruz başka başka ülkelere…. Eskiler İLİM ÇİN’DE OLSA GİDİN ALIN diyordu şimdikiler İmpilant Türkiye’de Ucuzsa Gidin Yaptırın. Yaptırsınlar tabi bizde yapalım bu kadar kaliteli doktorlar, hastaneler, cihazları boş dursun diye mi üretiyoruz, alıyoruz….
Ekonomiyi canlandırmakta yeni yöntemler keşif edip ilerlemeler sağlıyoruz krizler her zaman fırsatları doğurur. Bizim vatandaşlarımıza pahalı gelen tedavi masrafları onlara ucuz geliyor düşünü ki orda nasıl fiyatlar.
Devir gezme devri Alım yaparken bile iyice araştırıp internetten yorumları okumadan alım yapmıyoruz ama tedavi olmak için internet reklamı ile ülke değiştiriyoruz. KAYBEDİNCE ANLIYORUZ Sağlık ne kadar değerli SAĞLIK TURİZMİ NE KADAR ÖNEMLİ……