Vlog & Blog

Sağlık Turizminde Çözülmesi Gereken Sorunlar I Oluşmadan uyaralım…

Türkiye markası ve doğru bilinen yanlışlar. Diye girmek isterdim konuya herkesin herşeyi bildiği ülkemizde bir konuda bildiğini iddaa etmekte aslında bizim gibi ukalaların hastalığı olarak görünüyor. Genel kitleler için 2 kuşak yada 3. kuşak ülkeler ne ifade ediyor. Günümüz çağı insanı için bilgiye ulaşmak ne kadar kolay elinde bir cihas var birden çok tuşa basman yeterli. Karşına seçim kazandıran algı makinası bir dünya çıkıyor. Web siteleri sosyal mediya, dijital dünya kim bu dünya bu dünya sizsiniz. Yani ona yükleme yapan insanlar. Bu basitliği kabul etmeyen insanlar için karşınızda daha büyük bir akıl ve üst bir kurul arıyorsun. YOK… Bu bence basit bir gerçek. Elinde bilgisayar insanlar siz Türklerin sağlık turizmi yapmaması için çalşışmıyor.
https://www.aa.com.tr/tr/dunya/norvecte-turkiye-kampanyasi-/891928,
#EvetBenGidiyorum” (#JaJegReiser) nolur araştırın göreceksiniz ki tüm paradikma çalışmak üzerine kkurulu. AMELE EFFECT diyeceğimiz bir çalışma düzenine ihtiyacımız var. Bugün elimizdeki silahları kullanarak bir algı operasyonu başlatmak ve hayatın merkezindeki insana ulaşmak zorundayız.
Ne demek istiyorum?
Diyorum ki Türkiye de sağlık bakanlığı kurduğu şehir hastaneleri ile birlikte bugün duyurduğu gençlere yaz işi programında bence yapılabilecek bir algı çalışması var. Sanal alemde Türkiye için yaz… Haftaya seöim bitecek biz bize kalacağız. Yapılması gereken elimideki imkanlarla Sağlık Turizmi çzelinde başlayacak ama her alanda geliştitlecek bir çalışma ile evet ben Türkiye yim kampanyası başlatmak ve MARKA yaratmak. 45 yaşını eda eden biri olarak hsağlayatın nasıl çabuk ve hızlı geötiğini biliyorum. Bu yüzden yapılab ileceğine ve bir an önce başlanması gerektiğine inanıyorum. Hemen herkesimden insanın dahil olacağı bir zinciri harekete geçirmek ve insanlara dokunmak lazım…
Çünkü Türkiye bu potansiyeli barındırıyor. Bugün elinize alın ve google sorun sonracevabın kaynağını araştırın lütfen yapın. Kim yatırım yapmış çalışmış ve en üstte görünmek için çabalıyorsa o yukarıda ve onun dediği oluyor. Dediği doğru kabul ediliyor. Blogerlar, vilogerlar dünyayı arkasından taşıyor. Bu çalışma sonucunda ülkemizin her kesiminden bir platform oluşturarak artık. Bir Türkiye tanıtım aksiyonu yaratmak lazım.
Marka bilinci geniş katılım, yüksek enformasyon ve en önemliside süreklilik ile gerçekleşir.
Bugün bir proje için sizce nasıl başarılı olunur diye sordu biri…
1 işi yapacak çalışkan bir ekip kur
2 işleri daha iyi yapmak için bir araştırma ekibi kur
3 Süreklilik sağla
4 yatırım yap, reklam yap, potansiyel fırsatları yakalayacak bir ekip kur.
5 herkesime ulaşacak bir penetrasyon yap
6 ürünü paketle ve satışa sür