Türk İhracat Rehberi - İGEME

Türk İhracat Rehberi

Okuma Süresi: 5 Dakika

tir

TÜRK İHRACAT REHBERİ KAYIT FORMU 2017

Marka değerinizi, ürünlerinizin görsel anlatımını en iyi bir katalog yapar. Dünyanın yüzlerce farklı noktasında ürünleriniz Türkiye İhracat Rehberi sayesinde görücüye çıkar.
Ulaştığı her yerde on binlerce ithalatçının elinin altında bulunur ve binlerce kilometre yol kat etmeden ürün çeşitliliğinizi ve kalitenizi anlatma fırsatı sunar.
Yurt dışında doğru tanıtım ve iyi seçilmiş bir mecra, marka bilinirliğiniz ile birlikte alım taleplerinizi de artırır.
Yurt dışı pazarlarına girmek isteyen veya mevcut pazarlardaki kalıcılığını artırmayı planlayan KOBİ’ler için en fonksiyonel yurt dışı frekansları kataloglar dır. İçerik olarak zengin, görsel cazibeye sahip olarak tasarlanan
Türk İhracat Rehberi, Türk ürünlerini tercih eden ve Türk ürünlerinin büyüme trendini yakaladığı ülkelerde kartvizitiniz olacak. Özgün tasarımı ve marka odaklı içeriği ile ön plana çıkan Türk İhracat Rehberi Dünya Standartlarında Tasarım ve Yazılımı ile göz dolduracak.
Yurt dışında 170 ülkede
20 bin noktaya dağıtımı gerçekleşecek olan Türk İhracat Rehberi, firmanıza dünya ticaretinin kapılarını aralayacak ve ihracatçı firmalarımızda yeni pazarlara girme imkânı sunacak. Turkishexpodirectory.com veri tabanında yer alan 150 bin firma, her sene Türkiye’den çıkan 750 bin kargo, 20 bin noktada fiziksel olarak dağıtılacaktır.
Türk İhracat Rehberi katılımcıları ayrıca DVD her 2 ay yeni sürümü basılacak ayrıca yayına hazırlanırken yayını beklemeksizin Turkishexpodirectory.com web sitesinde yer alacak Türkiye’ den ithalat yapmış ve yapmak için başvurmuş olan 250 bin kullanıcı ile hemen temasa geçebilecek. Bu yayın Türkiye hakkında basılmış en çok adete sahip yayın olarak proje süresince 1.000.000 adet dağıtımı yapılacaktır.
Rekabetin her geçen gün arttığı çağımızda, en temel sorunumuz pazar payımızı korumak, hedefimiz ise bu
Payı arttırmak ve iyi bir konuma gelmektedir. Bilindiği gibi bunu gerçekleştirmenin en önemli koşullarından biri
doğru iletişimdir“dir. Kısıtlı zaman ve bütçe ile doğru kişiye, en kısa zamanda, en ekonomik ve uğraşsız ulaşabileceğimiz bir kaynağın varlığı da herkesin hedefidir. İşte bu ihtiyaca cevap verebilmek için İGEME, sizlere ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde tanıtabilecek ve her an ulaşabileceğiniz bir bilgi kaynağı olan İhracat Rehberleri’ni hazırlamaktadır.
Binlerce sanayi ve ticaret kuruluşunun, güncel bilgileriyle, Dünyanın yıl boyu güvenle başvurabilecekleri bir bilgi kaynağı konumundadır. Ayrıca yüksek tirajı sayesinde reklam verenler milyonlarca potansiyel alıcıya ulaşıyor. Böylece birim maliyet bakımından da en ekonomik reklam mecrasını kullanmış olacaklardır. İhracat Rehberlerine kayıt yapan firmalar, rehberin geniş yurt dışı dağıtımı ve Internet hizmetlerinden de yararlanmış olacaklardır. Ücretsiz dağıtımı yapılacak 1.000.000 DVD Türkiye ye ait en yüksek tiraj adedidir. Geç kalmadan yerinizi alın…

Türk İhracat Rehberi İçeriği
DVD 4 ana bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler, Turizm Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve Sanayi Bakanlığı ile DTM ve Ekonomi Bakanlığı arşivlerinden yararlanarak hazırlanmaktadır.
1. Bölüm: Türkiye’nin her anlamda tanıtımını sayılar ve genel hatları ile anlatmaktadır. Nüfus, demografi, coğrafya, siyaset, devlet, ekonomi, kültürel, sosyal yaşam, hayat, kültürel özellikler vs…
2. Bölüm: Turizm ülkesi olarak Türkiye; Türkiye de yapılabilecek tatil destinasyonları bunlara ilişkin video, örnek planlar, tur, seyahat acentesi otel vs bilgileri ve reklamları içermektedir.
3. Bölüm: ise Türkiye Ekonomisi Reel ekonominin 65.000 ihracatçı ve onlara destek hizmeti veren 30.000 firmanın iletişim bilgileri ve a4 büyüklüğünde bizim tarafımızdan yapılmış reklamları üstelik İngilizce ve ek bir hedef dilde görselleri
4. Bölüm: 1 trilyon dolarlık pazar Türkiye haberdar olmak için üyelik. Nerede ne var. İthalat ihracat haberleri, uluslararası fırsatlar, fabrika makine alım satım haberleri yeni pazar analizleri ve daha birçok bilgi

Türk İhracat Rehberi Dağıtımı
Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunmak adına bir takvim yılı içinde 750 bin DVD dağıtmak…
Turkish Expo Directory Dijital bir yayındır.
40 ülkede 100 uluslararası yurt dışı fuara katılmak
100 ulusal fuara katılmak
50 Tax Free Noktasında Dağıtım Yapmak
130 ülkenin ticaret, sanayi odası, iş adamları derneği  üyelerine gönderilmek üzere DVD standı
100 Uluslararası ekonomik organizasyonda stantlarımız yardımı ile dağıtım yapmak
84 Yurt içi fuarda stand açarak dağıtım

Türk İhracat Rehberi neden yer almalısınız
Türkiye Markasına Katkıda Bulunan bir yayının içinde olacaksınız.
Fiyat Maliyet çalışmasına göre verdiğiniz en ucuz reklam çalışması olacak. Bu adette reklam yapmanın maliyetlerini tek, tek burada açıklamak uzun sürecektir. Profesyonellere ulaşan bir yayında Referans olarak gösterebileceğiniz bir çalışmanız olacak.
Bu çalışma aynı zamanda Ekonomi Bakanlığı stratejilerini destekleyen yapısı gereği Reklam ve Tanıtım desteğinden yararlandırılacak ve %50 bedeli hiç bir işlem yapmadan teşvik kapsamında alınmayacaktır.
Sizin için profesyonel bir tasarım İngilizce ve Rusça olarak hazırlanacaktır.
Yurt Dışında bir fuara gidiş geliş uçak bileti fiyatına yüzlerce fuara gideceksiniz… 170 ülkede kartvizitinizi dağıtmanızın maliyeti nedir.
1 yurt dışı fuarda firma olarak yer almanın maliyeti nedir. Yurt dışı fuar veri tabanına sahip olabilmek ve danışmanlık hizmetinin maliyeti nedir.
Maliyeti karşılaştırabilecek muadil bir ürün olmadığı eşsiz bir mecra olduğu için bu rehber de Yer almalısınız.
Turkishexpodirectory.com veri tabanında yer alan 1 milyonu aşkın firma arasından seçilen önemli firmalara
Ulaştırılacak olan bu çalışmanın aynı zamanda elektronik ortamda e-katalog versiyonu da yayınlanacak olup
Bu e-kataloglar Internet ortamında bu 5 milyon kullanıcının hizmetine ayrıca sunulacak. Türk İhracat Rehberi katılımcıları ayrıca DVD her ay yeni versiyonu basılacak ayrıca yayına hazırlanırken
Yayını beklemeksizin Turkishexpodirectory.com web sitesinde yer alacak Türkiye’den ithalat yapmış ve yapmak için başvurmuş olan 250 bin kullanıcı ile hemen temasa geçebilecek.
Bu yayın Türkiye hakkında basılmış en çok âdete sahip yayın olarak bir yıl içinde 1.000.000 Dağıtım ile Guniess Rekorlar Kitabına girecektir. Rekabetin her geçen gün arttığı çağımızda, en temel sorunumuz pazar payımızı korumak, hedefimiz ise bu payı arttırmak ve iyi bir konuma gelmektedir. Bilindiği gibi bunu gerçekleştirmenin
En önemli koşullarından biri “doğru iletişimdir“dir.
Kısıtlı zaman ve bütçe ile doğru kişiye, en kısa zamanda, en ekonomik ve uğraşsız ulaşabileceğimiz bir kaynağın varlığı da herkesin arzusudur. İşte bu ihtiyaca cevap verebilmek için İGEME, sizlere ürün ve hizmetlerinizi
En doğru şekilde tanıtabilecek ve her an ulaşabileceğiniz bir bilgi kaynağı olan İhracat Rehberleri’ni hazırlamaktadır. Binlerce sanayi ve ticaret kuruluşunun, güncel bilgileriyle, Dünyanın yıl boyu güvenle başvurabilecekleri bir bilgi kaynağı konumundadır.
Ayrıca yüksek tirajı sayesinde reklam verenler milyonlarca potansiyel alıcıya ulaşıyor.
Böylece birim maliyet bakımından da en ekonomik reklam mecrasını kullanmış olacaklardır. İhracat Rehberlerine kayıt yapan firmalar, rehberin geniş yurt dışı dağıtımı ve internet hizmetlerinden de yararlanmış olacaklardır.
Ücretsiz dağıtımı yapılacak 1.000.000 DVD Türkiye ye ait en yüksek baskı sayısı adedi dir.

Türk İhracat Rehberi MALİYETİ NEDİR?
Rehber Üyelik Bedeli
Yıllık 3999 TL  1000 TL si ihracat destekleri felsefesine uygun olarak alınmamaktadır
Ödeyeceğiniz tutar 1999 KDV Dahil
5 Yıllık 40,000 TL yerine 19,990 TL  10,000 TL si Devlet Desteği olarak alınmamaktadır
Ödeyeceğiniz tutar 9,999 KDV Dahil

TÜRK İHRACAT REHBERİ HEDEF KİTLESİ
Turkish Expo Directory (Registration Form 2017)
Türk İhracat Rehberi (Kayıt Formu 2017)
Turkish Expo Directory 2017 kayıt tamamlama işlemi için bu e-postayı göndermiş bulunmaktayız.
Şirketinizin kaydı henüz yapılmamıştır.
Turkish Expo Directory 2017 DVD sinde sektör grubunuzda şirket ve marka olarak yerinizi alabilmeniz için kayıt formu ektedir.
Saygılarımızla
Genel Koordinatör
Murat IŞIK
Turkish Expo Directory/ İGEME Ekibi

Kimler Katılabilir? İhracat yapan tüm şirketler ve gerçek kişiler!
60,000 Ekonomi Bakanlığının verilerine göre ve TİM kayıtlı ihracatçılar
27.444 T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’na kayıtlı yabancı sermayeli şirket
14.289 Uluslararası ticaret yapan B2B site ve platform
10.512 İhracat operasyonlarında çalışan lojistik, gümrükleme ve danışmanlık şirketi
6350 Turistik tesis, acente, farklı destinasyona hizmet eden organizasyon ve turizm şirketi
980 Yurt dışında bireysel katılımın teşvik edildiği fuara katılan ihracatçı şirketlerimiz.
942 Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı birlik dernek vakıf ve sivil toplum kuruluşu
865 Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonu yapan organizatör firma
631 Yerli yabancı hava yolu, gemi taşımacılık ve kargo şirketi