Vlog & Blog

Var Oğlu Var

Destek “üzerine bir şey koymaya, oturtmaya, tutturmaya yarar araç.”Dır. İnsanlar da bir birlerine destek olurlar, yardım ederler, yol gösterir, öğrenir sonra öğretir, paylaşır ve dert dinler.
Tamda böyle bir dönemdeyiz. DEVLET DESTEKLERİ dönemi galiba içinden geçtiğimiz dönemin adı Devlet var gücüyle destek veriyor. Ekonomi Bakanlığı İhracat desteklerinde çığır açacağı bu dönemde açıkcası Eğitim Var Alırsan, Teşvik Var Gidersen, İhracat Var Yaparsan gibi bir şey oluyor Bakanlığın Dediği. Tüm kobi ve üreticilere diyor ki ihracat var niye yapmıyorsun, bu dönemde doların yükselmesi ile birazcıkta olsun miktar bazında artan ihracat ürün ton başına düşmüş ğibi gözüksede olsun motivasyon iyidir olmak lazım.
İhracat teşvikleri gidersen verilen teşvikler harcayana var, harcamayana yok, ihracatçı olmak için ihracat yapman lazım ihracat yapmayana yok. Bizlerin durmamamız yetenmemek gerekiyor. Yetindiğiniz sürece bana iç pazarda yeter diye ne ekonomi gelişir ne Türkiye gelişir nede üretici gelişir.
Güçlü Türkiye İçin Güçlü Ekonomi’ye ihtiacımız bunu yapmak için Güçlü İhracatçı’ya…….