Vlog & Blog

“YEŞİL”E DAİR HERŞEY… EURASIA PLANT FAIR / FLOWER SHOW ISTANBUL

CYF Fuarcılık organizasyonu ve Süsbir desteği ile düzenlenen Eurasia Plant Fair “Yeşil” Endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmeye devam ediyor.
Eurasia Plant Fair, süs bitkileri ve çiçekçilik sektörümüzün Dünya’ya açılan kapısı, uluslar arası gösterimi, en önemli buluşma noktası ve sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelebildiği “tek ortak çatısı” konumunda. Bu özellikleri ile bir ticari platformdan fazlasını, yalnızca ürün ve hizmet teşhirinden daha ötesini bize sunuyor.
Eurasia Plant Fair, sektör analizini, pazar araştırmasını ve iş birliği fırsatının tam olarak kendisini ifade ediyor. Ayrıca sektörel tartışmaların, akademik panel ve forumların, kurumlar arası diyalogların tamamı için eşsiz bir imkân sunuyor.
Bu nedenle Eurasia Plant Fair sektörün kendisi demektir. Sektördeki her gelişme, her hareket ve yenilik Eurasia Plant Fair’e bakarak analiz edilebilir.
 
%30 REKOR ZİYARETÇİ ARTIŞI… GLOBAL TİCARİ PLATFORM…
Eurasia Plant Fair, 2015 yılında ziyaretçi sayısında bir önceki yıla oranla %30 gibi rekor bir artış sağlayarak 53 ülkeden gelen 14.865 ziyaretçiyi ağırlamıştır. 21 ülkeden 319 katılımcının yer aldığı stantları ziyaret eden küresel profesyonellerle oluşan global atmosfer, fuarın ve sektörün geleceğine olan güveni bir kez daha pekiştirmiştir.
Sektörün tüm bileşenlerinin aynı çatı altında bir araya gelebildiği ve ticari yönü kadar artık yıllık olağan buluşma niteliği taşıyan fuar, bir kez daha profesyonellere ev sahipliği yaparak ihracata adım atmada ve mevcut ihracat bağlantılarını geliştirmede önemli rolünü sürdürecektir.
Farklı üretim bölgelerinden fidanlık ve seraları, tedarikçileri, peyzaj proje ve uygulamacılarını, üretim materyalleri, peyzaj malzemeleri, makine ve ekipmanlar gibi sektörün tamamlayıcı unsurları ile bir arada sunan Eurasia Plant Fair, ülkemiz için olduğu kadar bölgesel olarak ta büyük etkinliğe sahip.
Yeni katılımcılar ve yeni ürünler ile Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul 24 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektöre ev sahipliği yapacak.
2015 yılına ait fuar videoları ve katılımcı / ziyaretçi röportajlarına Youtube’ta “CYF Trade Fairs Inc.” kanalından ulaşılabilirken daha fazla bilgi için www.flowershow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.