Brexit ve Gold Atlantic

Yıllardır hep durumu takip eden halkımız olaylara tepki veren iş dünyamız İngiltere’nin AB den ayrılmasını müteakip anladı üzerinde güneş batmayan imparatorluğun önemini.
Oysa yıllar önce İngiltere ye okumaya geldiğim de fark ettiğim bu realiteyi herkese söylemekten sıkılmış hatta beni bu kadar İngiltere’ci olmakla suçlamışlardı. Bu gün geleceği yaşadığımız şu günlerde küresel oyuncu olmak yurt dışına açılmak hatta size bize daha faydalı olmak için İngiltere’yi atlama taşı bir tramplen etkisi yaratmak için kullanabiliriz.

Türkiye’nin değil dünyanın yönetim ve ticareti için kaldıraç etkisi gösterecek Brexit efecct ile dünyanın nereye gideceğini hep birlikte göreceğiz. Ancak ben bu konuda sadece beklemekten yana değilim. Bu konuda eyleme geçmek İngiltere nin Türkiye ve Türk iş dünyası için önemini kavrayarak bu konuda ilerlemek isteyen herkese kendimce uzmanlığımca yol göstermek onlara İngiltere de bir kapı açmak köprü oluşturmak için çalışmayı düşünüyorum. Bu gün Türk iş dünyası ve iş adamının dünyaya penetrasyonu için çalışan bir yapı kurmak gerekir. Bu yayılmacı yaklaşım sadece İngiltere ile sınırlı değildir. Bunu ABD Çin ve daha bir çok yerde yapmalıyız. Bu gerçekten yola çıkarak kurulan GOLD ATLANTIC size ve bize katkıda bulunacak bir danışmanlık şirketi olarak konumlanmaktadır.
GOLD ATLANTIC danışmanlık şirketi sizin İNGİLTERE de ki partneriniz ya da iş ortağınız ofisiniz, araştırmacınız olarak çalışmaya hazırdır.

Bu konuda vakit bulup incelediğinizde Ankara Anlaşmasından Sağlık Turizmine Hukuktan İhracat duayen ve genç bir ekip karması ile size çalışmaya hazır olduğumuzu göreceksiniz. Söz konusu İngiltere ise bizi aramanız yeterli olacak.

İlayda Kiraz – CEO – www.goldatlantic.com