İhracatçı için masa başı çalışmalarda, pazar araştırma ve ticari istihbaratta yeni bir devir başlıyor. Türkiye’nin ilk veri ve Ticari İstihbarat Merkezi sektörün öncü şirketi İGEME İhracatı Geliştirme Merkezi tarafından açıldı. 18.yılında İGEME size ihracat için yeni ufuklar sunan dışında Küresel KORONA krizine çözüm için bir çalışma daha yapıyor.

TİCARİ İSTİHBARAT MERKEZİ ÜYELERİNE 3 AY ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR. ÜYELERE TÜM TALEPLERİ VE ESKİ TALEPLERİ AÇIYOR.

YENİ ÜYELİKLER İÇİN DE %80 Teşviği önce öde sonra al yerine HİÇ ÖDEMEDEN uyguluyor…

igeme talep

Sadece adı değil ruhu ile ihracatçının yanında olan İgeme Sloganı da 18. yıl ve günümüz ruhuna uygun olarak. İşimiz İhracat Gücümüz Türkiye, Dün Bugün ve Yarın… olarak değiştirerek Türkiye ve ihracatçıya güven ve umudunu kaybetmiyor…

 

İGEME nin geliştirdiği İhracat Analiz Endeksi ile size özel ihracat durum raporunuz ve yapılması gerekenler ChekUP çalışmanız bu sisteme üye olan ilk 1000 firmaya ücretsiz olarak yapılacak.. Bu analiz ile ihracat -ürün – izin – belgelendirme ve yararlanacağınız destekler konusunda bilgilendirmeleri rapor olarak ek bir ücret almadan yapacağız.

İHRACAT TALEPLERİNE 1 YIL ÜYELİK

GTİP kodunuz ve ürün grubunuza göre yapılacak çalışmaların sonunda size uygun telepler güncel anında ve sürekli olarak 1 yıl boyunca ek bir kredi, kontür yada her hangi bir ad altında talep edilmeden sınırsız verilecek.

İGEME POTANSİYEL ALICI LİSTESİ – HAZIR ALICI LİSTESİ KONSEPTİNDE HAZIRLANMIŞ 1 HEDEF ÜLKE LİSTESİ ÜCRETSİZ

İgeme olarak işimizi çok iyi bildiğimizi sizin için en iyi ülkeyi seçeceğimizi bu ülkede sizin için potansiyel alıcıyı en iyi biz belirleyeceğimizi düşünüyoruz. Bu düşünceyi eyleme geçirerek sizin için bu listeyi ücretsiz hazırlıyor ve size veriyoruz. Üstelik. 12.000 +KDV yerine Tüm Bu hizmetler 2400+KDV ile

Arayın: 0543 216 2236