E5’ te ateş etmek ve database oluşturmak

E5’ te ateş etmek ve database oluşturmak

Database ürünün ihracatının yapılması için belirlenen firmaların iletişim bilgilerinin yer aldığı listedir. Ürünümüzü satmak için, dosyaların, bilgilerin bir arada tutulması gerekir. Database sayesinde gereksinim duyduğumuz bilgilere kısa zaman içerisinde kolay erişim sağlamamız olanaklı hale gelir. Önemli olan bilgiye istenilen zamanda ulaşabilmektir.

Firmanın ürünlerinin benzerlerinden daha önce almış ya da hala almakta olan firmaların listeleri oluşturulur fakat bu listede bulunan firmalar her zaman hedefteki alıcılar olmayabilir. Daha önceden tek sefere mahsus başkası için kendi firması üzerinden almış olabilir ya da yılda bir defaya mahsus kendi yıllık üretimi için ara malı satın almış firmalar da olabilir. O yüzden bizde bunu E5’te ateş etmeye benzetiyoruz. Bizim için önemli olan nokta atışı yapabilmek. Oluşturduğumuz listenin sağlıklı bir liste olması için doğru bilgilere ulaşmamız gerekir.

Araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı bu doğru bilgileri bulmak için sürdürmeliyiz. Farklı bir durumda nokta atışı yaptık dediğimiz bir firma ilgilenmeyebilir ama kendimizi tanıtıp akıllarında bir fikir bıraktığımızda dönüş yapacakları ilk firma biz olacağızdır.

Database ürünün kalbidir, etkili kullanıldığında değer kazanır.