EĞİTİMLERİMİZ

Uzman Kadromuz ile Sizlere Verdiğimiz Eğitimler

İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri

İhracatta müşteri bulma teknikleri, ihracatın koşulsuz tek şartı alıcıya ulaşma yöntemlerini çalışan bu konuda araştırma, ticari istihbarat, pazar araştırma ve bunlara bağlı süreçleri öğreten bir eğitim programıdır.

Uygulamalı Devlet Destekleri Eğitimi

KOSGEB, İhracat, Yatırım Teşvik Belgesi, Tarım, Özel Ağaçlandırma, AR-GE, TÜBİTAK ve daha bir çok devlet desteğinin mantıksal süreci, yönetim süreci ve bu teşviklerin başvuru sürecini anlatan Türkiye'de tek eğitimdir.

Sağlık Turizm Eğitimi

A'dan Z'ye Sağlık Turizmi Yönetişimi Kitabının yazarı Murat IŞIK tan sağlık turizm dünyasında ne nedir? ne ne değildir? nasıl yapılır? yurt dışından hasta nasıl getirilir ve teşviklerin anlatıldığı benzersiz bir eğitimdir.

E İhracat - Market Finder - Ticari İstihbarat

E-bay, Amazon, Alibaba ve daha bir çok B2B, B2C, B2G sitelerde nasıl yer alınır, Nasıl şirket kurulur, Dropshiping nedir Privatelabel satış nedir? Hangi pazara nasıl girilir? Nasıl mikro ihracatçı olunur?

Dahilde İşleme Rejimi

İthalat aşamasında indirimli teminat, KKDF istisnası, ticaret politikası önlemlerine tabi olmama ve anti-damping, KDV, ÖTV, ek vergi, gümrük vergisi ve diğer vergilerden muafiyet sağlar, rekabet gücü kazandırır. Nasıl mı?

Gayrimenkul İhracatı Pazarlama ve Teşvik Eğitişimi

Gayrimenkul ihracatı, Yabancıya konut İHRACAT kabul edildi. Bu konuda teşvik süreçleri ve yol haritası belli oldu. Şimdi kim ne yi nasıl yapacak bilmek istiyor. Şimdi hep birlikte öğreneceğiz. Bu eğitim Türkiye de bir ilk.

İhracat Uzmanlık Programı

Her şey kolay olsun istiyoruz. Kolay destek, Kolay ihracat ve her şey sürükle bırak. Olmuyor. İhracat uzmanlık ister. Analiz, Strateji, Planlama, Pazar Analizi, Satış, Satış Kanalları, Gümrük, Lojistik. Uzmanlık ister.

Sağlık Turizm Uzmanlık Programı

Malpraktis, Hasta ve Hastane yönetişimi, insan kaynakları dijital pazarlama çağrı merkezi, acenta, transfer, konsiyaj. Bir ülke den bir ülkeye tedavi için seyahat etmek zordur. Bunu nasıl yapacaksınız uzmanlığı öğreneceksiniz.

İş Geliştirme Teşvik ve Hibe Uzmanlığı

Devlet destekleri yeni ve güncel bir konu olsada tarihi bir geçmişi ve uluslararası bir yolculuğu vardır. Ahi teşkilatı, Fermanlar, Kapütülasyonlar, Teşviki sanayi kanunu ve daha bir sürü iş ve süreç bütünüdür teşvikler. Gelin sizleri de bu konularda uzman yapalım.

Kobi Danışmanlığı Uzmanlığı

600.000 Kobi ne yapacağını bilmiyor. Zaten bir sürü işimiz var. Firmayı ayakta tutmak mı? İhracat mı? Yönetim mi? Pazarlama mı? Reklam mı? Teşvik mi? Üretim Planlaması mı? Tüm bunlarda yardım lazım. Kim yardım edecek KOBİ DANIŞMANI

İhracat - Dış Ticaret Kamp Programı

7 gün 7 gece 210 ülke de ihracat networküne ihtiyaç var. Bilgileri güncellemek, yeni pazarları fırsatları takip etmek, yeni şeyler öğrenmek, oyun oynamak, tatil yapmak ve yurtdışından gelen alıcılarla buluşmak.

Sağlık Turizm Kamp Programı

Yabancılar hastanız olmak için geliyor, Yurtdışındaki başarı hikayeleri, Türk başarı hikayeleri ile tartışmaya geliyor, Kavga büyük, şimdi çalışmak ama eğlenmekte lazım. Hiç böyle bir şey yaşamadınız.