KOBİ lerin ihracat sorunlarını çözmek amacı ile başlayan projemizdir. Türkiye de ve dünya da ihracat sorunun ve gelişmişliğin sağlanması için KOBİ lerin hizmetlere ulaşması gerekmektedir.

Kobiler finansal ve operasyonel nedenlerle yeterince seyahat edemez ve ihracat iş akışını tamamlayamaz, İş anlaşmalarında gerekli güveni veremez, Yabancı dil bilen sürekli ve kalifiye personel bulunduramaz, Yurtdışındaki firma ile görüşme süreçlerini yönetmek doğru bilgi, numune ve tedarik konusunda aksamalar yaşar. İhracat departmanı oluşturma konusunda teknik bilgi ve iş akışı oluşturmak zor ve tecrübe gerektirir. Bu gereksinimin dışında yabancı dili konuşabilen farklı kültürde personele ihtiyacı vardır.

Ayrıca teknik ve yazılım alt yapısı gereksinimi başlı başına maliyet unsurudur.  İhracat Türkiye de İngilizce gibi herkes biliyor ama kullanamıyor. Bilgiye ulaşmanın altın çağında yapılması gerekeni herkesin bildiği ihracatta bunu kobilerin yapması ve yönetmesi için yılda 200.000 TL gibi bir başlangıç bütçesine ihtiyaç var. Bu bütçe iyi yönetilmesi şartı ile ve profesyonel sektör temsilcisinin elinde başarıya ulaşmayı sağlayacaktır. Bunu ödeyemiyorsanız sizin için ihracat bir lüx. Hemen ben daha ucuza mal ederim demeden önce işletme matematiği yapmanız gerekiyor. Bunu yapmaya kalkan personel, bilgi, entelektüel sermaye, yurtdışı arama, seyahat, numune trafiği vs…

Tüm sorularınızın cevabı GATEOFTEC.

İhracatın en kolay ve başarılı yolu ayağına gitmek günümüz dünyasında hizmeti müşteriye sorunsuz vermektir. Bu amaçla GATEOFTEC yerinde hizmet mantığı ile sizin için İhracatın kolaylaşması ve başarılı sürdürülebilir çözümler için yerinde satışı gerçekleştiren Türk İhracat Merkezleri kuruyor. İhracat için tüm çözümleri içinde barındıran bütünleşik GATEOFTEC için www.gateoftec.com dan bilgi alabilirsiniz.

“Gateoftec Turkish Expo Center” Brüksel de yer almanızın 1 yıl boyunca temsil edilmenizin ve ihracat hizmetlerinden yararlanmanızın maliyeti: 1,999 $

Bizi arayın size ihracat için yapmanız gerekenleri anlatalım…