30 Ağustos Teşviklerde Son durum ve Güncellemeler

Ekonomi Bakanlığı her geçen gün devlet desteklerini işletmeler, girişimci ve ihracatçı için kolay, uygulanır bir sisteme dönüştürmeye çalışıyor. Ayrıca her geçen gün yeni teşvik enstürümanları geliştirmeye çalışıyor. Küresel krizden çıkıp ülkemizin kalkınması ve ekonominin gelişimi için yapılan bu çalışmalarda durum dar haberdar olmak haberdar etmek için bize de bir sürü görev düşüyor.

İgeme olarak ihracatçımızın, kobilerimizin ve üreticimizin bu konuda en güncel bilgi ve dökümana ulaşması için çalışıyoruz. İş dünyasının bir çok iş ve ticari faaliyet sırasında bu çalışmalarda yaşadığı eksik bilgilendirmeler onların fırsatları kaçırmasına sebep olmaktadır. Biz de görevimizi ve iş alanında kendi gelişimimiz için çalışırken onları da heberdar etmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Savaşı cephede kazanan ve 30 Ağustos zafer bayramı ile taçlandıran Atatürk’ün dediği gibi savaş o gün bitmedi. Bu ülke ekonomik refahına ulaşana kadar devam edecek. Bu çalışmalarda bizde bize düşen görevi yerine getireceğiz. Kimi fenerbahçe maçının sonucuna, kimi game of thrones ub son bölümüne, kimi kurban bayramına, kimi zafer bayramına angaje olmuşken biz de Devlet Teşvikleri ve mevzuatta değişen konulara konsantre olalım istedik. Bu çalışmaların sonucu olarak ta son güncel teşvik mevzuatının bir özetini hazırladık. Umarım ülkemize ve ihracatçılara bir faydamız olur.

www.igeme.com.tr/ftp/yatırım teşvik sistemi.ppt

www.igeme.com.tr/ftp/ihracat destekleri.ppt

www.igeme.com.tr/ftp/turquality destekleri.ppt

www.igeme.com.tr/ftp/hizmet ihracatı.ppt

www.igeme.com.tr/ftp/sağlık turizmi hizmet ihracatı.ppt