İLETİŞİME GEÇİN

Gayrimenkul/Yabancıya Konut Teşvikleri Danışmanlığı

Gayrimenkul Hizmetlerine Yönelik Tanımlar ve Destek Unsurları Nedir?

Gayrimenkul Teşviklerinizi alıyoruz. Sizin için sadece takip etmiyoruz, bu vizyon ile işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Bu amaçla sizinle işinizi geliştiriyoruz. Gayrimenkul konusunda A’dan Z’ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek teşvik evreni içinde size bir teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.

Siz de Gayrimenkul İhracatı Teşviklerinden yararlanmak, Gayrimenkul İhracatı Teşvikleri ile harcamalarınızı geri alırken markanızı geliştirmek istiyorsanız bizi arayın. Teşvik Danışmanlığı için tecrübeli ve vizyoner ekibimiz ile hem teşvikleri alın hem de bu teşvikleri hangi alanda kullanarak nasıl yabancıya konut nasıl satılır öğrenin.

Gayrimenkul ihracatçısı, yabancıya konut satarak ihracat yapan önemli bir kesim şimdi uzun süredir beklediği desteklerin sevincini yaşamaya başladı. Destekler belli oldu.

İgeme olarak sektörünün öncisi danışmanlık hizmetlerimiz ile size Gayrimenkul/yabancıya Konut satış Teşvikleri konusunda yardıma hazırız.

Gayrimenkul İhracatçısı Kimdir?
Yabancıya yönelik olmak üzere; konut, ticari ve diğer taşınmaz alanlarında her türlü gayrimenkul hizmeti veren Türkiye’de yerleşik şirketler ile diğer kurum ve kuruluşları,

Gayrimenkul Hizmetlerine Yönelik Tanımlar ve Destek Unsurları Nedir?

Tescil ve koruma desteği
Yararlanıcıların yurt içinde tescil edilmiş markalarının yurt dışında tesciline ve korunmasına ilişkin giderleri %50 oranında ve yıllık en fazla 600.000 TL tutarında desteklenir.

Pazara giriş belgeleri desteği
Yararlanıcıların Bakanlık tarafından belirlenen belgelere, sertifikalara veya akreditasyonlara ilişkin giderleri %50 oranında ve yıllık en fazla 1.800.000 TL tutarında desteklenir.

Birim desteği
Yararlanıcıların en fazla 5 biriminin vergi, resim ve harç dâhil brüt kira ve komisyon giderleri ile birimlerin açılması ve/veya işletilmesine ilişkin belgelendirme giderleri en fazla 5 yıl boyunca %50 oranında ve birim başına yıllık en fazla 720.000 TL tutarında desteklenir.

Reklam, tanıtım ve pazarlama desteği
Yurt dışına yönelik reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine ilişkin giderler en fazla 5 yıl boyunca, yararlanıcılar ve işbirliği kuruluşları için %50 oranında ve yıllık en fazla 1.800.000 TL tutarında desteklenir.

Bireysel katılım desteği
Yararlanıcıların ve işbirliği kuruluşlarının bireysel katılım sağladığı, Bakanlık tarafından belirlenen yurt dışı etkinliklere ilişkin giderleri %50 oranında ve etkinlik başına en fazla 300.000 TL tutarında desteklenir.

Milli katılım desteği
Yararlanıcıların ve işbirliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından belirlenen milli katılıma ilişkin giderleri %60 oranında ve etkinlik başına en fazla 300.000 TL tutarında desteklenir.

Bakanlık tarafından uygun görülen milli katılım etkinliğinin organizasyonuna ilişkin olarak işbirliği kuruluşlarının ve milli katılım organizatörlerinin giderleri %60 oranında ve organizasyon başına en fazla 1.200.000 TL tutarında desteklenir.

Ürün yerleştirme desteği
Yurt dışında gösterimi yapılan sinema filmi, belgesel, dizi, animasyon filmi ve program formatı ile dijital oyunlardaki ürün yerleştirme giderleri en fazla 5 yıl boyunca, yararlanıcılar ve işbirliği kuruluşları için %50 oranında ve yıllık en fazla 600.000 TL tutarında desteklenir.

Sektörel alım heyeti ve sektörel ticaret heyeti programları desteği
İşbirliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından uygun görülen ve bir takvim yılı içinde gerçekleştirecekleri en fazla 5’er adet; sektörel alım heyeti programlarına ilişkin giderleri %50 oranında ve program başına en fazla 600.000 TL, sektörel ticaret heyeti programlarına ilişkin giderleri %50 oranında ve program başına en fazla 900.000 TL tutarında desteklenir.

Sanal fuar organizasyon desteği
İşbirliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından uygun görülen sanal fuara ilişkin organizasyon giderleri %50 oranında ve faaliyet başına en fazla 600.000 TL tutarında desteklenir.

Yarışma ve etkinlik desteği
İşbirliği kuruluşlarının gayrimenkul hizmet sektörüne yönelik olarak düzenledikleri ve Bakanlık tarafından uygun görülen, bir takvim yılı içinde en fazla 1 adet yarışma veya etkinliğe ilişkin giderleri %50 oranında ve etkinlik başına en fazla 1.200.000 TL tutarında desteklenir.

Gayrimenkul İhracatı Firmalarına Teşvik Danışmanlığı Hizmet Paket Fiyatlarımız
Sistem Entegrasyonu 10.000+KDV
Tek Paket Teşvik Danışmanlığı Hizmet Bedeli AYLIK 4.250 KDV dahil +%5 komisyon
Tek Dosya başvuru bedeli: 2.000+KDV+alınan Teşviklerin %5

Murat IŞIK
İhracatı Geliştirme Merkezi