İLETİŞİME GEÇİN

İhracat Talepleri Üyeliği

İhracat talepleri yurtdışındaki emsallerinden dinamik çalışan bir sisteme sahiptir.

Dış Ticaret Talepleri; İhracatın ekonomik, hızlı yolu olarak bir İGEME hizmetidir.  Yurt dışında ki alıcının sipariş talebinin iletilmesidir.  İhracat talep demek sizin için hazır müşteri verisi demektir.

İhracat Talebi Nedir? Dünyada bir çok firma ortak platform ve kuruluşların önemini anlamış dijital dünyanın nimetlerinden yararlanmak için lead managament dediğimiz sistemi on yıldan uzun süredir kullanmaktadır. Hani sizin yeni yeni tanıştığınız facebook, google, sitelerdeki form doldur, talep gönder sistemidir.

Firmalar ihtiyaç duyduğu ürünü yada hizmeti bu kaynağa yazar. Siz de  Hazır alıcı talebi ve iş birliği teklifi olarak görürsünüz. Bu gördüğünüz talep ve firma iletişim bilgisine lead denir. Bu işe lead managament, bunun ihracat için olanına ihracat talepleri bu hizmetimize de İhracat Talep Üyeliği denir.

İhracat Talepleri Nereden Gelir?

İhracat Talepleri size nereden geliyor.  Bu sistem hiper rekabet stratejisinin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. İhracat ve İthalat dünyasında 1998 yılından beri İhracatçı Birlikler, Ticaret Odaları, 2001 yılından Beri WTO gibi kurumların altındaki ağlarda, 2004 yılından beri Ticari İstihbarat siteleri, Rapor ve Analiz Ekranları, 2006 dan buyana da web portal, B2B ve B2C platformlarda devam etmektedir.

Bu verileri takip etmek için 12 Milyon İthalatçı, 2400 dolayında İhracatçı birlik ve Ticaret Odası, 600 Dolayında Ticari istihbarat ekranı, 2.381 portal ve ekiplerimizin saha faaliyetlerinden gelmektedir

YENİ ÜYELİKLER İÇİN DE %75 Teşviği önce öde sonra al yerine HİÇ ÖDEMEDEN uyguluyor…

Sadece adı değil ruhu ile ihracatçının yanında olan İGEME Sloganı da 18. yıl ve günümüz ruhuna uygun olarak. İşimiz İhracat Gücümüz Türkiye, Dün Bugün ve Yarın… olarak değiştirerek Türkiye ve ihracatçıya güven ve umudunu kaybetmiyor…

İGEME nin geliştirdiği İhracat Analiz Endeksi ile size özel ihracat durum raporunuz ve yapılması gerekenler ChekUP çalışmanız bu sisteme üye olan ilk 1000 firmaya ücretsiz olarak yapılacak.. Bu analiz ile ihracat -ürün – izin – belgelendirme ve yararlanacağınız destekler konusunda bilgilendirmeleri rapor olarak ek bir ücret almadan yapacağız. İHRACAT TALEPLERİNE 1 YIL ÜYELİK

GTİP kodunuz ve ürün grubunuza göre yapılacak çalışmaların sonunda size uygun talepler güncel anında ve sürekli olarak 1 yıl boyunca ek bir kredi, kontür yada her hangi bir ad altında talep edilmeden sınırsız verilecek.

İGEME POTANSİYEL ALICI LİSTESİ – HAZIR ALICI LİSTESİ CONSEPTİN DE HAZIRLANMIŞ 1 HEDEF ÜLKE LİSTESİ ÜCRETSİZ

İGEME olarak işimizi çok iyi bildiğimizi sizin için en iyi ülkeyi seçeceğimizi bu ülkede sizin için potansiyel alıcıyı en iyi biz belirleyeceğimizi düşünüyoruz. Bu düşünceyi eyleme geçirerek sizin için bu listeyi ücretsiz hazırlıyor ve size veriyoruz. Üstelik. 1200 $ +KDV yerine Tüm Bu hizmetler 425 $+KDV dahil.

İhracat Talepleri Ne zaman size ulaşır?

İhracat Talepleriniz üyelik formunu indirip doldurduktan ve teşvik kapsamında sadece %20 sini ödeyerek sahip olduktan sonra İhracat danışmanlarımızın size ulaşması ile başlayacak bir süreçle size ulaşacaktır.

İhracat danışmanı belgelerinizin bize gelmesi ile birlikte sizin ile iletişime geçecek ve İhracat Analizinizi başlatacak. Bu analiz ile birlikte size bir sonuç raporu ve hedef ülke listesi ulaştıracak. Ayrıca ihracat için yapmanız gerekenler listesini göndereceğiz. Bu sürecin raporlanması ile birlikte tespit ettiğimiz ürün grubun da ki talepler ve firma bilgileri an ve an size iletilmeye başlanacak.

İhracat Taleplerine Neden Sahip olmalısınız?

Bu gün ve gelecekte en değerli şey sizin için bilgi olacak. “ALICI DATASI” – “DAHA ÖNCE ALMIŞ DATASI” – “ALMASI MUHTEMEL DATASI” – “ POTANSİYEL ALICI DATASI” – “HEDEF KİTLE” Bugün tüm bu kavramlar için farkında olmadan yaptığınız yatırımın boyutunu düşünün. Arama Motoru, sosyal medya,  dijital pazarlama tüm yaptığınız işler aslında bulmak ve bulunmak için yapılan eylemler bütünüdür. Bu bilgiye hiç bir zaman bu bedelle ulaşmadınız ve ulaşamayacaksınız. Bu yüzden ihracat talepleri üyelik sistemine üye olmalısınız.

İhracat danışmanı belgelerinizin bize gelmesi ile birlikte sizin ile iletişime geçecek ve İhracat Analizinizi başlatacak. Bu analiz ile birlikte size bir sonuç raporu ve hedef ülke listesi ulaştıracak. Ayrıca ihracat için yapmanız gerekenler listesini göndereceğiz. Bu sürecin raporlanması ile birlikte tespit ettiğimiz ürün grubun da ki talepler ve firma bilgileri an ve an size iletilmeye başlanacak.

İGEME | İhracatı Geliştirme Merkezi; işi gücü hobisi, eğlencesi, ekmeği, suyu İhracat olan bir şirkettir. Bu şirketin Kurmuş olduğu ve Türkiye’nin değil aynı zaman da Dünyanın ilk ve Tek Hibrid İhracat platformu GATEOFTEC Ticari İstihbarat Merkezi ve Saha Ekipleri Tarafından ulaştırılmaktadır.

Bu amaçla 35 uzman   12 Milyon İthalatçı, 2400 dolayında İhracatçı birlik ve Ticaret Odası, 600 Dolayında Ticari İstihbarat ekranı, 2.381 portal ve yurtiçi yurtdışı 5 fuar ekibinin ortalama sende 720 fuardan edindiği bilgi ve datayı size ulaştırıyor.

Siz zaten İGEME standlarını fuarlarda görüyor ve Sarı Yeleklilerle karşılaşıyorsunuz.
İGEME ve GATOFTEC ekiplerini görmeye devam edeceksiniz.
İhracat Talepleri üyeliğini online satın al

Arayın: 0212 236 00 24 – 0549 356 95 52