İGEME - Aydın Üniversitesi İşbirliği - İGEME | İhracatı Geliştirme Merkezi İGEME | İhracatı Geliştirme Merkezi

İGEME – Aydın Üniversitesi İşbirliği

Türkiye’deki KOBİ’lere ihracatın her alanında destek sağlayan ve çözümler sunan İGEME (İhracatı
Geliştirme Merkezi) İstanbul’daki ihracat odaklı eğitimlerini artık Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim
Merkezi ile birlikte verecek.

İGEME Eğitimleri Artık Aydın Üniversitesi’nde

Aydın Üniversitesi ve İGEME (İhracatı Geliştirme Merkezi) iş birliği ile birlikte İstanbul’da açık katılımlı eğitimler düzenleyerek İHRACATI anlatacaklar.

Türkiye’deki KOBİ’lere ihracatın her alanında destek sağlayan ve çözümler sunan İGEME (İhracatı Geliştirme Merkezi) İstanbul’daki ihracat odaklı eğitimlerini artık Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile birlikte verecek. Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile birlikte KOBİ’lerin kurulum aşamasında başlayarak bütün aşamalarda İhracat odaklı çalışmaları için ve kalifiye eleman eksikliklerini gidermek amacıyla sertifikalı eğitimlerine Mayıs ayından itibaren başlayacaklar.

Ülkemiz ekonomisinin daha güçlü olabilmesi için açık katılımlı eğitimler de ihracatın önemini ve gelişen teknoloji ile artık ne kadar kolay olduğu anlatılacak. İhracat alanındaki tecrübelerini “İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri, Uygulamalı Devlet Destekleri, AB Proje Hazırlama Eğitimi ve Sağlık Turizmi” Eğitimlerini İGEME Uzman Kadrosu bütün bilgi, birikim ve hikâyelerini anlatarak katılımcılara paylaşımda bulunabilecekleri eğitim programlarını sunacaklar.

İGEME Genel Müdürü Murat Işık “Aydın Üniversitesi iş birliği ile daha fazla KOBİ’ye ihracatı anlatmayı ihracat alanında başarıya ulaştırmak için çalışacaklarını ve Türkiye KOBİ’lerinin artık kurulum aşamasında başlayarak her adımlarında ihracat odaklı düşünmelerinin gerektiğini anlattı.” İhracatın ülkemizde artması için tüm KOBİ’leri ihracat odaklı planlar yapmaları gerektiğini savunan Murat Işık ihracatın ülke ekonomisine sonsuz sayıda faydaları olduğunu belirtti.

İGEME & Aydın Üniversitesi AB Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimi için Tıklayın

İGEME & Aydın Üniversitesi Uygulamalı Devlet Destekleri Eğitimi için Tıklayın

İGEME & Aydın Üniversitesi Sağlık Turizmi Pazarlama ve Devlet Destekleri Eğitimi için Tıklayın
Herkesten Önce Haberim Olsun !


Acil Bigilendirme Beni Arayın
Mail Bigilendirmesi Yapın
İletişim Bilgilerinize Ekleyin