IGEME | İhracatı Geliştirme Merkezi - Export Manager
+90 850 560 0446 +90 850 560 0446
+90 212 236 0024 +90 212 236 0024
+90 505 208 3930 +90 505 208 3930
İGEME instagram İGEME Facebook İGEME Linkedin İGEME Google Plus İGEME Pinterest

İletişim




Genel Müdürlük : Türkiye
Adres : Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No 68 / 9 Beşiktaş – İstanbul / Türkiye
Telefon : +90 850 560 0446 / +90 212 236 0024
Mobil : +90 505 208 3930
Fax : 0212 216 34 65
Mail : igeme@igeme.com.tr / igemeturkiye@gmail.com
Basın Bülteni : igemeturkiye@gmail.com / turkishexpodirectory@gmail.com
International: international@igeme.com.tr

FAS ‏ KOLOMBİYA  İRAN
ABD‏ RUSYA AFGANİSTAN
IRAK ‏ MISIR  DUBAI

İletişim Formu

İsim Soyisim

E-mail

Telefon

Konu

Mesaj

Yurt İçi Ekibimiz

  • Murat Işık

    Genel Müdür igemeturkiye@gmail.com igeme@igeme.com.tr

  • Bilge Fatma Tabanca

    Yurtdışı Organizasyonlar Sorumlusu
    fair@igeme.com.tr

  • Ziya Perçinel

    Yurtdışı Pazarlama Koordinatörü
    ziyapercinel@igeme.com.tr

  • Selay Yorulmaz

    İhracat Departman Şefi
    selayyorulmaz@igeme.com.tr

  • Adem Ayhan Yıldız

    Teşvikler Sorımlusu
    tesvik@igeme.com.tr

  • Alparslan Göktay Satış

    Pazarlama Danışmanı
    alpgoktay@igeme.com.tr

  • Ozan Kaan Sadıklar

    İhracat Pazarlama Danışmanı
    (Yunanistan Bulgaristan)
    ozan@igeme.com.tr

  • Okan Gedik

    Sağlık Turizmi
    saglikturizmi@igeme.com.tr

  • Sinem Altınay Selamet

    Teşvik Asistanı
    tesvik@igeme.com.tr

  • İlknur Tan

    Turquality & Big Exporters
    turquality@igeme.com.tr
    turkishdirectory2@igeme.com.tr

  • Bekir Yazıcıoğlu

    İhracat Veri Merkezi

  • Ayşe Temel

    Veri Asistanı

  • Mert Öksüz

    Veri Asistanı>

  • Hakan Kamilçelebi

    Organizasyonlar Sorumlusu
    organizasyon@igeme.com.tr

  • Burak Bilici

    Web Tasarm
    burakbilici@igeme.com.tr

  • Ali Demir

    Marketing Manager
    rehber@igeme.com.tr

  • Mehmet Gürses

    Malezya
    malezya@igeme.com.tr

  • Nermin Funda Türker

    Müşteri temsilcisi
    turkishdirectory3@igeme.com.tr

  • Ali Duran Işık

    Turkish Expo Directory
    aliduran@igeme.com.tr

Yurt Dışı Ekibimiz

  • Samara Oktay

    Azerbaycan
    azerbeycan@igeme.com.tr

  • Ayhan Şahin

    Fransa
    igeme@igeme.com.tr

  • Marta Ardila

    ABD _LA
    abd_la@igeme.com.tr

  • Burhannettin Yalçın

    Kolombiya
    kolombiya@igeme.com.tr

  • Murat Yalnız

    İngiltere
    ingiltere@igeme.com.tr

  • Musa Hız

    Fas
    fas@igeme.com.tr

  • Tarık Bedel

    İran
    iran@igeme.com.tr

  • Bakytbek

    İhracat Pazarlama Danışmanı
    (Rusya – Kazakistan)
    rusya@igeme.com.tr