Igeme

Uluslararası Çalışmalar

Nova Holding ile ABD pazarında sizin için tüm çalışmaları yönetecek bir ofis ve danışmanlık sistemi inşa ettik. ABD pazarında gayrimenkul yatırımı, iş kurma, marka ve şirket satın almaktan, Pazar araştırma çalışmalarına kadar yanınızdayız.
Bizbilla.com Dünyanın önemli pazarlarından Hindistan’da partnerlik anlaşması ile BİZBİLLA.Com un Türkiye çözüm ortağı ve partneri olarak sizlere yeni vizyon kazandırmak için pazarda sizin önünüzde olmak ve bu süreci yönetmek için çalışmalar yapıyoruz.
Gold Atlantic İngiltere ile yaptığımız çalışmalar ve geliştirdiğimiz ortaklık ile Ankara anlaşması dahil İngiltere ye dair tüm soruların cevabını vermeye hazırız.
Onemedit İtalya Şirketler grubumuzun üyesi ve İtalyan ortağımız ile İTALYA pazarında her zaman yanınızdayız. Özellikle Türkiye AB projelerine hakim tecrübe ile sizin için yapabileceklerimizi konuşmalıyız.
Gateoftec Türk İhracat Merkezi Belçika; Türk İhracat Merkezi projemiz kapsamında belçikanın brüksel şehrinde ihracatçılarımız için hizmet vermeye başladık. Bu hizmetler konusunda bilgileri gateoftec.com sitesinden alabilirsiniz.
Gateoftec Türk İhracat Merkezi İngiltere; Türk İhracat Merkezi projemiz kapsamında İngiltere nin Londra şehrinde ihracatçılarımız için hizmet vermeye başladık. Bu hizmetler konusunda bilgileri gateoftec.com sitesinden alabilirsiniz.
Gateoftec Türk İhracat Merkezi Suudi Arabistan; Türk İhracat Merkezi projemiz kapsamında Suudi Arabistanın Cidde şehrinde ihracatçılarımız için hizmet vermeye başladık. Bu hizmetler konusunda bilgileri gateoftec.com sitesinden alabilirsiniz.
Gateoftec Türk İhracat Merkezi Fas; Türk İhracat Merkezi projemiz kapsamında Fas’ın Casablanka şehrinde ihracatçılarımız için hizmet vermeye başladık. Bu hizmetler konusunda bilgileri gateoftec.com sitesinden alabilirsiniz.
 
PİM HOLDİNG ve İGEME Ofisleri
Kasablanka, Brüksel, Londra, Avusturya, Suudi Arabistan ofislerimiz Türk İhracat Merkezi, Türk sağlık Merkezleri olarak hizmetinizde GATEOFTEC, MEDİCALİNTÜRKİYE projelerimiz ile başlattığımız yurt dışı ofisleşme sistemimizde yerel fiziksel gücü inşa edeceğiz.
Yurtdışı Fuarlar, Roadshowlarımız, B2B ve B2C’ler ile birlikte sizlere destek vermeye birlikte kazanmaya hazırız.