Vlog & Blog

Uzaktan Dış Ticaret Departmanı…

Vlog & Blog

Uzaktan Dış Ticaret Departmanı…

Türkiye’nin 2018 yılı ocak-ağustos dönemine ilişkin ihracatının 108,6 milyar dolardan 2019 yılı ocak-ağustos dönemi itibariyle 117,3 milyar dolara yükseldiğini biliyor muydunuz ? Peki, sizin mevcut 117,3 milyar dolarlık ihracatta kâr payınız ne kadar ? Yoksa siz de mi henüz ihracat yapmayanlardansınız ?
Öncelikle şunu bilmeliyiz; ihracat bir ekip işidir. Globalleşen iş dünyasında bir kişinin bütün işleri tek başına yürütmesinin yakın zamanda tarihe karışması kaçınılmazdır. En güzel ofis mobilyalarını alıp, o koltuğu ‘’uzman’’ unvanlı birine emanet ederek uzun vadede ihracat hedeflerinize ulaşmanızın zor olacağını ön görmeniz firmanızın geleceği için hayati önem taşımaktadır. 5– 6 kişiden oluşan bir ekip kurduğunuzu düşünelim. Bu defa da çalışanlarınızın maaş, sigorta, yemek, yol masraflarını karşılamak için ekonomik yükümlülükleriniz olacaktır. Unutmayınız ki kâr payını arttırmanın diğer bir yolu tasarruf etmektir.
– Uzaktan Dış Ticaret Departmanı hizmeti alın…
İhracat müdürünüze vereceğiniz maaş tutarını, ihracat iş akışını sağlayacak her biri alanında uzman bir ekibe ödeyerek daha profesyonel hizmet alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile üç farklı dilde ihracat faaliyetlerini sürdürebilirsiniz. Firmanız için hedef pazarları belirleyen, potansiyel müşteri listeleri oluşturan, bu müşteriler ile firmanızın bir üyesi gibi iletişime geçen, gerekli alım – satım taleplerini takip eden, teklifleri hazırlayan, ihracat için zorunlu evrak ve belgeleri düzenleyen, bütün ihracat operasyonlarını takip eden bir dış ticaret departmanı, tek farkla; uzaktan…
Bizimle iletişime geçin;
Tel: +90 545 357 25 10
Mail: ismetyigit@www.igeme.com.tr
Adres: Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı No 38 / 4 Beşiktaş İstanbul / Türkiye
İSMET YİĞİT İHRACAT UZMANI