OKUMA SÜRESİ : 6 DK

Yatırımcı, gelecekteki bir finansal getiri beklentisi ile yatırım veya sermaye tahsis eden veya bir avantaj elde eden kişidir.

Bu, fon, yatırım bankası veya yatırım şirketi de olabilir.

Bizim danışmanlığını yaptığımız Yatırım türleri şunlardır:
Üretim
İhracat
Tarım
Hayvancılık
Orman
Sanayi
Teşvik Bölgesi Projelendirmesi
Biz İGEME olarak tek yatırımın üretim ve ihracata yönelik girişimciliği tanımlarız. Bu konuda çalışırız.
Günümüz yatırımcısının işe başlamadan fayda ve kar amacı ile yapacağı fizibilitelerde Teşvikler, Pazarın, İhracatın dinamikleri ile Türkiye de uygulanan rejimin karlılık rasyolarını hesaplayarak nasıl ve nerede ne zaman çalışması gerektiği konusunda bilgi ve fizibilite raporları hazırlarız.

İgeme olarak finansal enstrümanlar ve diğer yatırımlar konusunda çalışmamız yoktur.

[Total_Soft_Gallery_Video id=”1″]

Yatırım danışmanlığı hizmetimiz, analiz konumlandırma, projelendirme faaliyet planı ve iş planı ile başlar  büyük bölümünü pazar ve firma araştırması aşaması oluşturmaktadır. Bu safhada yatırımın geri dönüş ve başabaş noktası ile  en çok olduğu pazarlarda potansiyel ithalatçı ve dağıtıcı firmaların tespiti ve ilk iletişimlerin kurulması yer almaktadır.

İletişim kurulurken çeşitli etkili metotlar kullanılmakta ve firmanın ayıracağı bütçeye göre online ve geleneksek tanıtım yollarına da başvurulmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı birden çok kişi ile yapılması gereken bir iş disiplinidir. Bizim amacımız bu alanda fizibilite raporlarının doğru veriye ulaşma işlemlerinin bütünüdür.

İGEME olarak bizim derdimiz Yatırımcının eldeki imkanlara ek olarak ihracat, teşvik, iş gücü ve diğer imkanlar ile hızlı bir giriş ve başabaş noktasına ulaşarak İSTİHDAM yaratan bu çalışmalarını devam ettirme motivasyonunu sağlamasıdır.

Bilgiye bu kadar kolay ulaşıldığı günümüzde, YATIRIM ve Sürecin yönetimi  nasıl yapılacağına dair  herkesin bir fikri var. Tüm girişimciler ve işletmeler bu konuda ne yapılması gerektiğini de biliyor. Aslında mesele bilmek değil uygulamak ya da yapıyor olmak. Yatırım   için yapmanız gerekenleri sizin için çalışan ve farklı bakış açıları ile değerlendiren hizmetimiz konusunda toplantılarımız ücretlidir.

Çalışma sistemimiz önce analiz ve brief toplantısı 1.000+KDV

Analiz ve Değerlendirme Çalışması 2.500+KDV

Raporlama ve Yatırım Rasyosu raporu Hazırlama 7.500+KDV

Proje Yönetimi 9.000+KDV ay dir.

İgeme Yatırım Destek Ofisi

BASINDA BİZ | ÖDÜLLERİMİZ BELGELERİMİZ | PARTNERLERİMİZ | REFERANS MEKTUPLARIMIZ |  VİDEOLARIMIZ | GALERİ ROADSHOWLAR | ORGANİZASYONLAR |YAYINLARIMIZ