Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı

Sağlık turizmi teşviklerinizi alıyoruz. Sizin için sadece takip etmiyoruz, bu vizyon ile işinizi geliştimenizi sağlıyoruz. Sağlık turizmi konusunda A’dan Z’ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek teşvik evreni içinde size bir teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.

Sağlık Turizminde İşinizi Geliştirmeniz İçin
İGEME Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı Yanınızda!

Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı, sağlık sektöründe faaliyet gösteren acenteler ve sağlık kuruluşlarına özel olarak sunulan bir hizmettir. Amacımız, işinizi teşviklerle desteklemek ve yeni bir vizyonla güçlendirmenize yardımcı olmaktır. Deneyimli ekibimiz, sağlık turizmi konusundaki tüm ayrıntıları göz önünde bulundurarak kurumunuzun kapasitesini ve sistemini geliştirir.

Size sunacağımız özel danışmanlık hizmetleri şunlardır:

 • Sağlık Turizmi Teşviklerinden En İyi Şekilde Faydalanma: İşinizi büyütmek için gereken teşvikleri belirlemekte size yardımcı oluruz ve bunlardan en üst düzeyde yararlanmanızı sağlarız.
 • Teşvik Takibi ve Başvuru Yönetimi: Teşviklerinizi düzenli olarak takip eder, başvuru süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetiriz.
 • Büyüme ve Gelişme Stratejileri: İşinizin potansiyelini en üst düzeye çıkaracak stratejileri belirler, sizi sektörde daha da ileri taşırız.
 • Trendleri Yakından Takip Etme: Sektördeki güncel yenilikleri ve trendleri sürekli olarak izler, size avantaj sağlayacak şekilde entegre ederiz.

Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı ile işinizin başarısını daha da artırın. Siz adımlarınızı atmaya hazır olduğunuzda, sizinle birlikteyiz. Bizimle iletişime geçmek için hemen adımlarınızı atın!

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 Mobil: +90 545 234 43 63
Sağlık Turizmi Teşvikleri Dan. aylık ücreti KDV dahildir. Teşvikten %5 Bonus alınır.

500 €

Sağlık Turizmi Alanında Adım Atmak İçin Doğru Yerde Bulunuyorsunuz: İGEME Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı

Sağlık Turizmi Danışmanlığı ile işinizin büyümesini sağlayın! Biz, sağlık sektöründe etik değerlere büyük önem veren bir yaklaşım benimseyerek faaliyet gösteriyoruz. Sağlık hizmetlerinin ihracat kapsamına alınmasıyla birlikte uzmanlığımız da hızla gelişiyor.

Bu özel sektör, doğası gereği hassasiyet gerektirir ve biz onu bir hizmet olarak sunmanın vazgeçilmezliğini vurguluyoruz. Sağlık turizmi, sektörün dilini ve hukukunu iyi bilmeyi gerektiren bir alandır ve bu nedenle sağlık turizmi pazarlama danışmanlığı son derece önemlidir; titizlikle ele alınmalıdır.

Biz İGEME olarak, 25 yıllık ihracat ve 13 yıllık sağlık turizmi deneyimiyle sizlere destek sunmaktayız. Sağlık turizmi sisteminin öncüsü olarak sektöre yön veriyoruz, Türkiye’nin ilk özel Ön Tanı Polikliniği’ni kurduk ve “A’dan Z’ye Sağlık Turizmi” kitabının yazarıyız. Ayrıca Sağlık Turizmi Pazarlama ve Teşvik Yönetişimi Eğitimi gibi önemli faaliyetlerin de öncüsüyüz.

Eğer sağlık turizmi konusunda uzman danışmanlık hizmeti alarak işinizi büyütmeyi hedefliyorsanız, İGEME olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. 22 yıllık deneyimimizle sektördeki başarı hikayenizi birlikte yazmak için bize ulaşın. Sağlık turizmi teşvikleri konusunda iddialıyız ve size özelleştirilmiş çözümler sunmaya hazırız.

Sağlık turizminde işinizi büyütmek ve başarı elde etmek isterseniz, İGEME Sağlık Turizmi Danışmanlığı ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzman ekibimizle birlikte çalışarak sağlık turizmi teşviklerinden en iyi sonuçları elde etmek için hemen harekete geçin. Sağlık Turizmi Danışmanlık Hizmeti için 0212 236 00 24 – 90 549 433 43 88 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 Mobil: +90 545 234 43 63
Sağlık Turizmi Teşvikleri Dan. aylık ücreti KDV dahildir. Teşvikten %5 Bonus alınır.

500 € *

Sağlık Turizmi Teşviklerinden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Buradayız!

Sağlık turizmi, Türkiye’nin en güçlü sektörlerinden biri haline gelmiştir. Biz, İGEME olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizle sağlık turizmi teşviklerini almanızı sağlamak üzere buradayız.

Pandemi dönemiyle birlikte ortaya çıkan zorlukları aşarak sektörün büyümesini destekledik. Artık sağlık turizmi, TURQUALITY® çatısı altında bir hizmet ihracatı olarak kabul görmekte ve bu alanda birçok destekleyici düzenleme ve teşvik hayata geçirilmiştir.

Evrak işlerinden bürokrasiye kadar her adımda sizin yanınızdayız. Danışmanlık hizmetlerimizle teşvik sürecini başarıyla yönlendirir, sizin adınıza gerekli tüm işlemleri gerçekleştiririz. Deneyimli ekibimiz sayesinde, pek çok firma teşviklerden ilk kez faydalanırken, düzenlemelerin sorunsuzca çözüme kavuşmasına da yardımcı oluyoruz.

Sağlık turizmi teşviklerinden en iyi şekilde faydalanmak için zaman ve personel kaynaklarını yetersiz görenler veya mevzuat ve bürokrasi konularında uzmanlığa ihtiyaç duyanlar için buradayız. Sizin adınıza süreci takip ederken, düzenli ve sistematik bir yaklaşımla hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Siz de sağlık turizmi sektöründe başarı yakalamak ve teşviklerden en üst düzeyde yararlanmak için İGEME’nin danışmanlık hizmetlerini tercih edin. Hedeflerinize ulaşmak için birlikte adımlar atalım. İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın ve sağlık turizmi teşvikleri konusunda uzman bir ekiple çalışmanın avantajlarını keşfedin.

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 Mobil: +90 545 234 43 63
Sağlık Turizmi Teşvikleri Dan. aylık ücreti KDV dahildir. Teşvikten %5 Bonus alınır.

500€ *

Sağlık ve Spor Turizmi Tanımları ve Teşvikleri

TESCİL VE KORUMA DESTEĞİ:

Marka tescili ve korumasına ilişkin giderlerin desteklenmesine ilişkin başvurulardır. Yurt içinde tescil edilmiş markanın yurt dışı tesciline ve/veya korunmasına yönelik giderlere ilişkin destek başvurusu, tescil belgesinin alınmasını veya korunma işleminin tamamlanmasını müteakip  sağlık kuruluşu ya da sağlık turizmi aracı kuruluşu tarafından Tescil belgesi tarihinden ya da korunma için ödeme belgesi tarihinden itibaren altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine  yapılır.

DESTEK  LİMİTLERİ

 • %60 oranında desteklenir
 • Yıllık en fazla 1 milyon 825 bin TL

PAZARA GİRİŞ BELGELERİ DESTEĞİ

İlgili belge, sertifika ve akreditasyon giderlerine ilişkin destek başvurusu, ilgili pazara giriş belgesinin alınmasını müteakip sağlık kuruluşu ya da sağlık turizmi aracı kuruluşu tarafından belge için ilgili belgenin düzenlenme, yenileme veya gözetim tarihinden itibaren en geç altı ay içinde  Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

 DESTEK LİMİTLERİ

%60 oranında desteklenir.

.  Yılda en fazla 5 milyon 478 bin desteklenir.

.  Belge başına 1 milyon 825 bin

İklim değişikliğini azaltma, iklim değişikliğine uyum ile kirliliğin önlenmesi ve kontrol altına alınmasına yönelik olduğu belirtilen pazara giriş belgelerine/akreditasyonlarına ilişkin destek oranı 10 (on) baz puan artırılarak uygulanır.

ACENTE KOMİSYON DESTEĞİ

Ülkemize sağlık kuruluşlarınca sağlık turisti ve spor turizminde faaliyet gösteren konaklama tesislerince lisanslı sporcu, spor takımı veya kafilesi getirilmesine yönelik olarak ilgili listede yer alan acentelere yapılan komisyon ödemelerine ilişkin destek başvurusu, ödemenin gerçekleştirilmesini müteakip  sağlık kuruluşu ya da konaklama tesisi tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

Bu madde kapsamında desteğe konu edilecek azami komisyon tutarı komisyon faturasına konu edilen ana hizmet bedelinin %20’sini aşamaz.

       DESTEK LİMİTLERİ

 • %60 oranında desteklenir.
 • Muayenehane ve poliklinikler yılda 729
  bin tl.
 • Diğer sağlık kuruluşları ve konaklama
      tesisleri yılda 3 milyon 651 bin tl.
 • 5 yıl boyunca destekten yararlanabilir.

KOMPLİKASYON VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DESTEĞİ

Sağlık kuruluşlarının ve sağlık turizmi aracı kuruluşlarının, Türkiye’ye gelen hastalara ülkemizde yerleşik sigorta şirketlerinden yaptıracakları komplikasyon ve seyahat sağlık sigortası harcamalarına ilişkin destek başvurusu, hastanın sağlık kuruluşunda tedavisini müteakip sağlık turistini sigortalatan ilgili yararlanıcı tarafından  Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

Hastanın sağlık kuruluşunda tedavisine  müteakip;

 • Sigorta poliçesinin Türkiye’deki tedavi dönemini kapsayacak şekilde,
 • Sadece Türkiye’de gerçekleştirilecek tedavilere
 • Sadece Türkiye’ye yönelik seyahatler için düzenlenmiş olması gerekir.

            DESTEK LİMİTLERİ

 • %70 oranında
 • Yılda en fazla 7 milyon 304 bin tl tutarında desteklenir

İSTİHDAM DESTEĞİ

Sağlık kuruluşu ve sağlık turizmi aracı kuruluşunun ilk defa istihdam edeceği tercüman, çağrı merkezi personeli, rehber, sosyal medya uzmanı ve pazarlama uzmanı ile bakım alanında faaliyet gösteren sağlık kuruluşunun bakım elemanı ve sosyal hizmet uzmanına ilişkin giderlerinin desteklenebilmesi için İstihdam etmeden önce Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğüne ön onay başvurusu yapılır. Ön onay verilmeyen personele dair giderler desteklenmez.

Bakanlık tarafından Ön onay verilen istihdama ilişkin destek başvuruları sağlık kuruluşu veya sağlık turizmi aracı kuruluşu tarafından en az üçer aylık dönemler itibarıyla, Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

           DESTEK LİMİTLERİ

 • %60 oranında desteklenir
 • Muayenehane ve poliklinikler yılda en fazla 1 milyon 825 bin
 • Diğer yararlanıcılar yılda 7 milyon 304 bin
 • Personel başına aylık 32 bin tl
 • 5 yıl boyunca

YABANCI DİL VE SAĞLIK TURİZMİ EĞİTİMİ DESTEĞİ

Sağlık kuruluşunun ve sağlık turizmi aracı kuruluşunun istihdam ettiği personelin Genel Müdürlükle protokol imzalayan ve ilgili  listede yer alan Türkiye’de yerleşik yükseköğretim kurumlarından çevrim içi veya yüz yüze alacağı yabancı dil veya sağlık turizmi eğitimi giderlerine yönelik destek başvurusu, eğitim kurunun ya da programının bitimini müteakip sağlık kuruluşu ya da sağlık turizmi aracı kuruluşu tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde  Hizmet İhracatçıları Birliğine  yapılır.

       DESTEK LİMİTLERİ

 • %60 Oranında desteklenir
 • Muayenehane ve poliklinikler yılda 729 bin tl.
 • Diğer yararlanıcılar yılda 2 milyon 920 bin tl.

HASTA YOL DESTEĞİ

Türkiye’ye tedavi edilmek üzere getirilen hastalara yönelik uçak bileti giderlerine ilişkin destek başvurusu, hastanın sağlık kuruluşuna kaydını müteakip Genel Müdürlük ile Hasta Yol Protokolü imzalamış sağlık kuruluşu ya da sağlık turizmi aracı kuruluşu tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde  Hizmet İhracatçıları Birliğine  yapılır.

Hasta yol desteği başvurusu yapmadan önce sağlık kuruluşları ve sağlık turizmi aracı kuruluşları Ticaret Bakanlığı ile bir protokol imzalamak zorundadır.

           DESTEK LİMİTLERİ

 • %60 oranında desteklenir.
 • Muayenehane ve poliklinikler yılda en fazla 1 milyon 825 bin tl.
 • Diğer yararlanıcılar yılda 18 milyon 262 bin tl.
 • Hasta başına 36 bin TL
 • 5 yıl boyunca

REKLAM TANITIM VE PAZARLAMA DESTEĞİ

İlgili listede yer alan yurt dışına yönelik olarak işbirliği kuruluşunca gerçekleştirilecek tüm faaliyetler ile yararlanıcı tarafından gerçekleştirilecek aynı listenin “Özel Tanıtımlar” kısmında düzenlenen faaliyetlere ilişkin giderlerin desteklenebilmesi için faaliyetin başlangıç tarihinden en az bir ay önce yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü  ön onay başvurusu yapılır.

İlgili listede belirtilen yurt dışına yönelik faaliyetlere ait yapım, yayın, organizasyon ve ilgili diğer giderlere ilişkin destek başvurusu, faaliyetin tamamlanmasını müteakip yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde yapılır Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

             DESTEK LİMİTLERİ

 • % 60 oranında (Hedef öncelikli ülkelerde +%10) desteklenir.
 • Muayenehane ve poliklinik yılda en fazla 7 milyon 304 bin tl.
 • Diğer yararlanıcılar yılda 18 milyon 262 bin tl.
 • Spor turizmi yılda 3 milyon 651 bin tl.
 • Özel tanıtım giderleri faaliyetleri için 1 ay öncesinden ön onay alınır.
 • 5 yıl boyunca desteklenir.

BİRİM DESTEĞİ

Sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcının veya işbirliği kuruluşunun biriminin vergi, resim ve harç dâhil brüt kira ve komisyon giderleri ile birimlerin açılmasına ve/veya işletilmesine yönelik belgelendirme giderlerine ilişkin destek başvurusu; kira, komisyon veya belgelendirme harcamalarının gerçekleştirilmesini müteakip yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde  yapılır.

       DESTEK LİMİTLERİ

 • % 60 oranında (Hedef öncelikli ülkelerde +%10) desteklenir.
 • Muayenehane ve poliklinik yılda 1 milyon 825 bin/birim
 • Diğer Yararlanıcılar yılda 4 milyon 382 bin/birim
 • ülke başına 5 yıl azami 25 birim

YURT DIŞI ETKİNLİK KATILIM DESTEĞİ

Yararlanıcının ya da işbirliği kuruluşunun bireysel veya milli düzeyde katılım sağladığı ilgili listede yer alan etkinliğe katılım giderlerine ilişkin destek başvurusu, etkinliğin gerçekleştirilmesini müteakip  yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Faaliyetin bitiş tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine  yapılır.

         DESTEK LİMİTLERİ

 • % 60 oranında (Hedef öncelikli ülkelerde +%10) desteklenir.
 • Etkinlik başına 912 bin tl.
 • Prestijli etkinlikler için 1 milyon 825 bin/etkinlik

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 Mobil: +90 545 234 43 63
Sağlık Turizmi Teşvikleri Dan. aylık ücreti KDV dahildir. Teşvikten %5 Bonus alınır.

500 €*

MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONUNU TANITIM DESTEĞİ

Bir yurt dışı etkinlik organizasyonunun gerçekleştirilebilmesi ve Genel Müdürlükçe yetkilendirilmiş organizatörün etkinliğe yönelik tanıtım giderlerinin desteklenebilmesi için organizasyonun başlangıç tarihinden en az iki ay önce organizatör tarafından ön onay başvurusu yapılır. Tanıtım giderlerine ilişkin destek başvurusu, organizasyonun gerçekleştirilmesini müteakip organizatör tarafından yapılır.

DESTEK LİMİTLERİ

 • Etkinlik başına 4 milyon 382 bin tl. 
 • %70 oranında desteklenir.

YURT İÇİ ETKİNLİK KATILIM DESTEĞİ

Yararlanıcının ya da işbirliği kuruluşunun ilgili Listede yer alan etkinliğe katılım giderlerine ilişkin destek başvurusu, etkinliğin gerçekleştirilmesini müteakip yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Faaliyetin bitiş tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

    DESTEK LİMİTLERİ

 • Etkinlik başına en fazla 912 bin tl
 • %60 oranında desteklenir.

YURT İÇİ TANITIM VE EĞİTİM DESTEĞİ

Sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcı veya işbirliği kuruluşu tarafından yurt dışından davet edilen akademisyen, uzman, basın mensubu, deneyimleyici, sektörel kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek yurt içi tanıtım ve/veya eğitim etkinliklerine ilişkin giderlerin desteklenebilmesi için etkinliğin başlangıç tarihinden en az bir ay önce sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcı veya işbirliği kuruluşu tarafından Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü ön onay başvurusu yapılır.

Ön onay verilmeyen etkinlikler desteklenmez.

Ön onay alınan Yurt içi tanıtım ve/veya eğitim etkinliğine ilişkin giderlere yönelik destek başvurusu, etkinliğin tamamlanmasını müteakip sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcı veya işbirliği kuruluşu tarafından Faaliyetin bitiş tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

DESTEK LİMİTLERİ

 • Program başına 1 milyon 825 bin tl.
 • Yılda azami 5 adet program
 • 1 ay öncesinde ön onaya tabi
 • %60 oranında desteklenir.

ÜRÜN YERLEŞTİRME  DESTEĞİ

Yurt dışında gösterimi yapılan sinema filmi, belgesel, dizi, animasyon filmi ve program formatı ile dijital oyunlardaki ürün yerleştirme giderlerinin desteklenebilmesi için harcama yapılmadan önce yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Harcama yapılmadan önce Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü ön onay başvurusu yapılır

Ön onay verilmeyen ürün yerleştirme giderleri desteklenmez.

Ön onay alınan Ürün yerleştirme giderlerine ilişkin destek başvurusu, dijital oyunların yurt dışında satışa sunulmasını veya anılan diğer yapımların yurt dışında gösterime girmesini müteakip yararlanıcı ya da işbirliği kuruluşu tarafından Ödeme belgesi tarihinden itibaren en geç altı ay içerisinde Hizmet İhracatçıları Birliğine yapılır.

          DESTEK LİMİTLERİ

 • Yıllık en fazla 3 milyon 651 bin tl.
 • 5 yıl boyunca
 • 1 ay öncesinde ön onaya tabi
 • %60 oranında desteklenir.

SEKTÖREL ALIM HEYETİ

Sektörel alım veya ticaret heyeti programlarına yönelik giderlerin desteklenebilmesi için programın başlangıç tarihinden en az iki ay önce işbirliği kuruluşu tarafından ön onay başvurusu yapılır. Ön onay alınan Sektörel alım veya ticaret heyeti programı giderlerine ilişkin destek başvurusu, programın gerçekleştirilmesini müteakip  işbirliği kuruluşu tarafından yapılır.

Komplikasyon ve Seyahat Sağlık Sigortası için %100 diğer destekler için %70 oranında destek sğlanmaktadır.

HİSER PROJESİ DESTEĞİ

Bir değişiklik yok destek limiti yine %75

Sanal Fuar Organizasyon Desteği

Sağlık ve/veya spor turizmi sektöründe faaliyet gösteren iş birliği kuruluşları, Bakanlık tarafından onaylanan ve yılda en fazla 5 kez gerçekleştirilen sanal fuarlar için organizasyon harcamaları yapabilirler. Bu harcamalar, faaliyet başına %70 oranında desteklenir..

Sağlık ve spor turizmi sektörlerinin kalkınması ve tanıtımı için sağlanan destekler kapsamında, Bakanlık tarafından onaylanmış iş birliği kuruluşları şunları yapabilir:

 • Sağlık ve spor turizmi hizmetleri sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve Türkiye’nin hizmet markası ve imajının iyileştirilmesi için sektörel bir internet portalı oluşturulması, bakımı, güncellenmesi, yönetimi, portalın tanıtımı ve çağrı merkezi çalışanlarının maaşlarına yönelik giderleri.
 • Sağlık ve spor turizmi sektörlerine yönelik pazar istihbaratı ve bilgiye abonelik giderleri.
 • Ülkemize sağlık turizmi amaçlı ziyaret yapacak kişilerin seyahatlerini kolaylaştırmak için gerekli başvuruların takibi ve sonuçlandırılması için istihdam edilen personelin brüt maaş giderleri, en fazla 5 yıl boyunca %60 oranında desteklenir.

Bu desteklerle sağlık ve spor turizmi sektörü, daha güçlü ve rekabetçi bir şekilde gelişim göstermeye devam edecektir.

Yarışma ve Etkinlik Desteği

Sağlık ve spor sektörlerinde faaliyet gösteren iş birliği kuruluşları, Bakanlık tarafından onaylanan ve yıllık olarak en fazla 1 adet gerçekleştirilen yarışmalar ve etkinlikler için düzenlemeleri planlıyor. Bu etkinlikler için oluşacak giderlerin 5 yıl boyunca %70 oranında desteklenir.

 Murat Işık

İhracatı Geliştirme Merkezi

Sağlık Turizminde İGEME ile Doğru Yolculuğa Hazır Mısınız?

Sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren acenteler ve sağlık kuruluşları için İGEME olarak doğru yolculuğa rehberlik ediyoruz! Uzman danışmanlık hizmetlerimizle sağlık turizmi alanında başarıya ulaşmanız için yanınızdayız. Teşviklerle desteklenen sağlık turizmi sektöründe siz de başarılı bir strateji oluşturabilir, düzenlemeleri takip edebilir ve doğru adımlar atabilirsiniz.

Teşvikler, ekonomik canlılığı artırmayı hedefleyen en önemli stratejilerden biridir. Üretim, istihdam ve yatırım hacmini artırarak sektörlerin ve bölgelerin kalkınmasını sağlar. Türkiye’de Ticaret Bakanlığı tarafından verilen teşviklerin ödeme şekli son dönemde Türk lirası cinsinden yapılmaya başlandı. Bu yenilik, ihracatçı firmaların döviz dalgalanmalarından etkilenmeden işlerini sürdürmelerine olanak sağlamaktadır.

İGEME olarak sağlık turizmi sektöründeki acenteler ve kuruluşlara sağlık turizmi danışmanlık hizmeti sunarak, doğru yolda ilerlemenizi sağlıyoruz. Sektörel bilgi ve tecrübemizle, sizlere sağlık turizmi teşviklerinden en iyi şekilde yararlanmanız için rehberlik ediyoruz. Sağlık turizmi yolculuğunuzda başarılı bir strateji oluşturmanız, düzenlemeleri takip etmeniz ve doğru adımları atmanız konusunda sizlere destek sağlıyoruz.

İGEME ile çalışarak, sağlık turizmi alanında doğru adımlar atarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimizle birlikte sektördeki güncel gelişmeleri takip ediyor, mevzuat ve bürokrasi konularında sizleri yönlendiriyoruz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak sağlık turizmi danışmanlık hizmeti almak için adım atabilirsiniz.

Doğru yolculuğa İGEME ile adım atın ve sağlık turizmi sektöründe başarıya ulaşın! İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunan danışmanlık hizmetimizle sağlık turizmi teşviklerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. İGEME’nin uzman ekibiyle çalışarak, sağlık turizmi alanında güvenilir bir rehberlik hizmeti almanın avantajlarını keşfedin. İşinizi büyütmek ve sektörde öne çıkmak için bizimle iletişime geçin.

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 Mobil: +90 545 234 43 63
Sağlık Turizmi Teşvikleri Dan. aylık ücreti KDV dahildir. Teşvikten %5 Bonus alınır.

500 €*

https://www.youtube.com/watch?v=UtlWsnnF_e4&t=8s

https://www.youtube.com/watch?v=ktDN7yRWBVo&t=59s

https://www.youtube.com/watch?v=FAanOP4hhwY

https://www.youtube.com/watch?v=EBbbKrJYyMA&t=391s

https://www.igeme.com.tr/urun/365-gun-saglik-turizmi-yonetimi-kitabi

https://www.hepsiburada.com/igeme-a-dan-z-ye-saglik-turizmi-pazarlama-ve-yonetisimi-pm-HBC00001CTBFT

https://www.ciceksepeti.com/adan-zye-saglik-turizm-pazarlama-ve-yonetisimi-kcm90017094

 #sağlıkturizmi #sağlıkturizmiteşvikdanışmanlığı #yetkibelgeleri #sağlıkvesporturizmtanımları #teşvikler

%10 indirim kazanmak için 5 hedef ülkeyi bize yazarmısın.