Gayrimenkul/Yabancıya Konut Teşvikleri Danışmanlığı

Gayrimenkul Teşviklerinizi alıyoruz. Sizin için sadece takip etmiyoruz, bu vizyon ile işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Gayrimenkul konusunda A’dan Z’ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek teşvik evreni içinde size bir teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.

İGEME olarak sektörün öncüsü danışmanlık hizmetlerimiz ile size gayrimenkul / yabancıya konut satış teşvikleri konusunda yardıma hazırız.

Gayrimenkul hizmetlerine yönelik tanımlar ve destek unsurları nelerdir?

Gayrimenkul İhracatı Teşviklerinizi alıyoruz. Sizin için sadece takip etmiyoruz, bu vizyon ile işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Gayrimenkul konusunda A’dan Z’ye çalışan bir ekip ile kurumunuzu ve sistematiğinizi geliştirerek teşvik evreni içinde size bir teşvik ile çalışma vizyonu kazandırıyoruz.

Siz de Gayrimenkul İhracatı Teşviklerinden yaralanmak, Gayrimenkul İhracatı Teşvikleri ile harcamalarınızın bedelini geri alırken markanızı geliştirmek istiyorsanız bizi arayın. Teşvik danışmanlığı konusunda tecrübeli ve vizyoner ekibimiz ile hem teşvikleri alın, hem de bu teşvikler en verimli şekilde hangi alanda kullanılır, yabancıya konut nasıl satılır öğrenin.

Gayrimenkul ihracatçısı, yabancıya konut satarak ihracat yapan önemli bir kesim uzun süredir beklediği desteklerin sevincini şimdi yaşamaya başladı. Destekler belli oldu.

 

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 
Uzman Sezgin Bey: 0 545 234 43 63
Fiyat KDV Dahildir AYLIK hizmet bedelidir.

500 €

Gayrimenkul ihracatçısı kimdir?

Yabancıya yönelik olmak üzere; konut, ticari ve diğer taşınmaz alanlarında her türlü gayrimenkul hizmeti veren Türkiye’de yerleşik şirketler ile diğer kurum ve kuruluşlar.

Gayrimenkul Hizmetlerine Yönelik Tanımlar ve Destek Unsurları Nelerdir?

 • Tescil ve koruma desteği: Yararlanıcıların yurt içinde tescil edilmiş markalarının yurt dışında tesciline ve korunmasına ilişkin giderleri %60 oranında ve 5 yıl boyunca desteklenir.
 • Pazara giriş belgeleri desteği Yararlanıcıların Bakanlık tarafından belirlenen belgelere, sertifikalara veya akreditasyonlara ilişkin giderleri  %60 oranında ve 5 yıl boyunca  desteklenir.
 • Birim desteği Yararlanıcıların en fazla 5 biriminin vergi, resim ve harç dâhil brüt kira ve komisyon giderleri ile birimlerin açılması ve/veya işletilmesine ilişkin belgelendirme giderleri en fazla  %60 oranında ve 5 yıl boyunca  desteklenir.
 • Reklam, tanıtım ve pazarlama desteği Yurt dışına yönelik reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine ilişkin giderler en fazla  5 yıl boyunca ve %60 oranında desteklenir.
 • Bireysel katılım desteği Yararlanıcıların ve iş birliği kuruluşlarının bireysel katılım sağladığı, Bakanlık tarafından belirlenen yurt dışı etkinliklere ilişkin giderleri 5 yıl boyunca ve %60 oranında  desteklenir.

  https://ticaret.gov.tr/destekler/hizmet-sektoru-destekleri/hizmet-ihracatinin-tanimlanmasi-siniflandirilmasi-ve-desteklenmesi-hakkinda-karar/diger-sektorler

Satın Alma

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz: Telefon: 0212 236 00 24 
Uzman Sezgin Bey: 0 545 234 43 63
Fiyat KDV Dahildir AYLIK hizmet bedelidir.

500 €

 • Millî katılım desteği Yararlanıcıların ve iş birliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından belirlenen millî katılıma ilişkin giderleri 5 yıl boyunca ve %60 oranında  desteklenir.

Bakanlık tarafından uygun görülen millî katılım etkinliğinin organizasyonuna ilişkin olarak iş birliği kuruluşlarının ve millî katılım organizatörlerinin giderleri 5 yıl boyunca ve %60 oranında  desteklenir.

 • Ürün yerleştirme desteği Yurt dışında gösterimi yapılan sinema filmi, belgesel, dizi, animasyon filmi ve program formatı ile dijital oyunlardaki ürün yerleştirme giderleri en fazla 5 yıl boyunca ve %60 oranında  desteklenir.
 • Sektörel alım heyeti ve sektörel ticaret heyeti programları desteği İş birliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından uygun görülen ve bir takvim yılı içinde gerçekleştirecekleri en fazla 5’er adet; sektörel alım heyeti programlarına ilişkin giderleri 5 yıl boyunca ve %60 oranında , sektörel ticaret heyeti programlarına ilişkin giderleridesteklenir.
 • Sanal fuar organizasyon desteği İş birliği kuruluşlarının Bakanlık tarafından uygun görülen sanal fuara ilişkin organizasyon giderleri 5 yıl boyunca ve %60 oranında desteklenir.
 • Yarışma ve etkinlik desteği İş birliği kuruluşlarının gayrimenkul hizmet sektörüne yönelik olarak düzenledikleri ve Bakanlık tarafından uygun görülen, bir takvim yılı içinde en fazla 1 adet yarışma veya etkinliğe ilişkin giderleri desteklenir.

#gayrimenkul #konutteşvikleri #danışmanlık #gayrimenkulihracatçısı

İGEME ile iletişime geçmek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz:
Telefon: 0212 236 00 24 
Uzman Sezgin Bey: 0 545 234 43 63  – Fiyat KDV Dahildir AYLIK hizmet bedelidir.
Okumaya devam ettiğiniz için %10 indirim kazandınız.