90 Günde İhracatta Başarı Garanti

 • İhracatı Geliştirme Merkezi (İGEME) ihracatta kesin başarıyı yakalamak amacıyla dünyada eşi benzeri olmayan bir modellemeye imza attı.
  İhracatta mutlak başarı parolasıyla yola çıkılan proje kapsamında geliştirilen ’İhracatta 90 Günde Başarı Modellemesi’ patenti İGEME tarafından alınan dünyada ilk ihracat yol haritası konumunda.
  Bu yol haritası ile ihracatta planlı bir şekilde yol alınması ve kısa sürede çok iş yapılması hedefleniyor.
  İGEME’nin patentini aldığı başarı modellemesi firmanın 20 yıllık birikimi ve ne yapacağını bilmekten kaynaklanan tecrübesi öncülüğünde hazırlandı ve her geçen gün hızı artan dünyada bu hıza ortak olabilmek ve piyasa ihtiyaçlarına olabildiğince hızlı geri dönüşler sağlayabilmeyi hedefleniyor.
 • Dünya’da bir ilk olan bu çalışma ile İGEME ihracat danışmanlığına yeni bir boyut kazandırırken aynı zamanda başarının anahtarını da altın bir tepside girişimcilere sunuyor.
  Az Zamanda Çok Başarı
  Dünyanın her alanda giderek hızlanması ihracatta da daha hızlı ve etkili bir yol haritası ihtiyacını ortaya çıkardı. Bu ihtiyaç doğrultusunda geçmiş analiz, müşteri listeleri ve tecrübelerden yola çıkarak hazırlanan ‘İhracatta 90 İş Gününde Başarı Modellemesi’ ihracata bakış açısında büyük bir yeniliğe yol açtı.
  Kısa zamanda başarının yakalanılmasının planlandığı model sağlam temellere dayanan ihracat anlayışı ve hızı birleştirerek ihracatta mutlak başarı parolasıyla ilk günden girişimcilerin ürün ve hizmet değerleri arttırmaya ve dünyaya yayılmasına yönelik çalışmalarıyla öne çıkıyor.
  İGEME Genel Müdürü Murat IŞIK’ın ifadeleri ile İGEME bu başarı modellemesi ile sizlere yoğun bir yoğun bakım tedavisi uyguluyor ve başarı için gerekli olan rehberliği hızlı bir şekilde sağlıyor.
  Dünyada Bir İlk
  Tecrübe ve yetkin çalışmanın ürünü olan ‘İhracatta 90 İş Gününde Başarı Modellemesi’ dünyada ve Türkiye’de benzeri olmayan bir çalışma.
  Yeni nesil ihracatçılık anlayışı ve geçmişe dayanan deneyimlerin birleşimi ile hazırlanan ve kısa zamanda çok iş yapmayı planlayan proje firmalara başarı garantisi veriyor.
  Dünya ihracatına farklı bir bakış açısı ile bakmayı amaçlayan ve bu amaç doğrultusunda özgün projeleri ile ön plana çıkan İGEME’nin u projesiyle ihracat başarısı kaçınılmaz hale gelirken Türkiye ihracatının da gelişmesi hedefleniyor.
  Gaye Güllü

#ihracat #muratisikBir yanıt yazın